ameryka express kto odpadłFot. Instagram/Ameryka Express

Smutna wiadomość z Ameryka Express. Kolejna para musiała opuścić program

Ameryka Express niestety zbliża się powoli ku końcowi, emocje jednak sięgają zenitu. Już oficjalnie wiadomo, kogo zobaczymy w finale. Dla wielu będzie to potężne rozczarowanie, a inni bez wątpienia będą świętować.

Ameryka Express to jeden z najbardziej lubianych programów w polskiej telewizji. Niezmiennie każda edycja bije rekordy oglądalności, ale ostatnie odcinki są szczególnie emocjonujące. Celebryci w ramach formatu mieli okazję podróżować po Gwatemali oraz Kolumbii, lecz ich przygoda powoli dobiega końca. Wielki finał zbliża się wielkimi krokami, a w środę wieczorem stało się jasne, które pary się w nim znalazły.

Porażające odkrycie w kominie w Auschwitz. Przypadkiem znaleźli tajemniczy schowekPorażające odkrycie w kominie w Auschwitz. Przypadkiem znaleźli tajemniczy schowekCzytaj dalej

Ameryka Express: kto jest w finale?

Odcinek półfinałowy z pewnością spodobał się fanom. Emocje były ogromne, a wyścig wyjątkowo agresywny i bezwzględny. Każda para chciała wygrać, by wziąć udział w wielkim finale. Przypomnijmy, że w ostatnim odcinku zmierzyły się 4 pary: Karolina i Marta, Paweł oraz Darek, Gosia z Ernestem oraz bracia Collins. Niestety jedna z nich musiała pożegnać się z produkcją.

Po lepieniu glinianych naczyń, malowaniu loga programu w drodze, matematycznych zagadkach oraz ważeniu soli, wszystko było już jasne. Niestety mimo że to Paweł oraz Darek dotarli do mety ostatni, mieli lepiej oszacowaną wagę swoich koszty z solą niż Ernest i Małgosia. Niestety w tym przypadku para z "19+" musiała pożegnać się z programem tuż przed wielkim finałem.

Dzisiaj grzeje: 1. Kiedy spotkamy się swobodnie w większej grupie znajomych? Padł jeden warunek
2. Minister zdrowia ostrzega, że niewykluczone jest ponowne zamknięcie niektórych usług. Być może już w lipcu

Ostatecznie w kolejnym odcinku zobaczymy: braci Collins, Karolinę oraz Martę i Pawła z Darkiem. Z pewnością wśród widzów znajdą się zarówno osoby rozczarowane jak i ucieszone takim rozwojem sytuacji. Jedno jest pewne - finał będzie niezwykle emocjonujący.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielkie zmiany w 500 plus? Padła konkretna propozycja, znamy szczegóły
  2. 26-letni mężczyzna nie miał litości dla swojego psa. Zabił go w straszny sposób. Porażające szczegóły
  3. Milionom ludzi zagraża nie tylko koronawirus. Żywioł uderzy w środę za granicą
  4. Dziecko z Polski zaginęło 26 lat temu. Właśnie odnalazła się na drugim końcu świata?
  5. 97 milionów ludzi i żadnego zgonu. Nikt inny nie poradził sobie z epidemią tak jak oni
  6. Piotr Żyła nie zarabia wyłącznie na skokach narciarskich. Dochodowy biznes pomogła mu rozkręcić Justyna Żyła

Źródło: NTO

Następny artykuł