Agnieszka Woźniak-Starak sprzedaje spadek po mężuinstagram.com/aga_wozniak_starak

Niebywała oferta Agnieszki Woźniak-Starak. Wystarczy odpowiednio zapłacić

Agnieszka Woźniak-Starak zaskoczyła. Wystawiła na sprzedaż pewną rzecz. Ma to związek z jej zmarłym mężem Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Jak się okazuje, cena wcale nie jest wysoka. Co chce sprzedać gwiazda TVN?

Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała męża już rok temu. Teraz, kiedy wraca do normalnego życia, postanowiła sprzedać pewną rzecz powiązaną z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. To część jej spadku.

Pilny apel sanepidu, poszukiwani klienci restauracji. Kelner zakażony, miał kontakt z setkami osóbPilny apel sanepidu, poszukiwani klienci restauracji. Kelner zakażony, miał kontakt z setkami osóbCzytaj dalej

Agnieszka Woźniak-Starak sprzedaje spadek

Gwiazda TVN postanowiła sprzedać posiadłość, którą dostała w spadku po zmarłym mężu. Jak podaje "Fakt", chodzi o dwór w Stachowiźnie na Mazurach. Powstał on w drugiej połowie XIX w. Można w nim zobaczyć >

Później pojawili się nowi właściciele. Byli to Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak. Snuli wspólne plany związane z tym miejscem. Mogli przekształcić go w pałac dla siebie i rezydencję dla gości. Inną opcją było zrobienie z niego luksusowego hotelu. Jak twierdzą miejscowi mieszkańcy, mieli już nawet wszystkie potrzebne zgody.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowe rozporządzenia dla wiernych. Obostrzenia dotknęły też księży
2. Nowe informacje o Szumowskim zasmucają. Niestety, zostało mu mało czasu
3. Bezsporny nawrót epidemii, konieczny był powrót ostrych restrykcji. Jedno z europejskich miast nie miało wyboru

Piotr Woźniak-Starak zginął w tragicznych okolicznościach w sierpniu zeszłego roku. Agnieszka stała się jedyną właścicielką dworu na Mazurach. Teraz postanowiła oddać go na sprzedaż. Cena to jedynie około 300 tysięcy złotych. Mieszkańcy Stachowizny, w której położony jest dwór, tłumaczą taką kwotę strachem przed konserwatorami zabytków. Jakiś czas temu pisaliśmy o innej znanej osobie, która ma posiadłość na Mazurach. Można o tym przeczytać tutaj.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koszmarna kontuzja polskiego hokeisty. Zdjęcie tylko dla osób o mocnych nerwach (FOTO)
  2. Dziennikarz TVN nagle zatrzymany. Zabrano mu telefon i dokumenty, trafił na białoruski komisariat
  3. Turystka myślała, że robi zwykłe selfie. Kiedy zobaczyła, co uchwyciła, natychmiast poszła na policję
  4. Tragiczne wiadomości zza granicy. Zginęło co najmniej 90 osób, 1000 domów zniszczonych
  5. Pilne ostrzeżenie GIS dla wszystkich Polaków, nie żyje już 11 osób. Nie chodzi o koronawirusa
  6. Warszawa. Zawróciła w niedozwolonym miejscu, spowodowała wypadek. Na jezdnię wybiegł przerażony alaskański malamut

Źródło: Fakt

Następny artykuł