Agnieszka Włodarczyk poleciała na wyspę GiliFot. instagram.com/@ agnieszkawlodarczykofficial/ screen

Agnieszka Włodarczyk kupiła bilet w jedną stronę. Wszystko wyjawiła, nie wie, kiedy wróci, jest na egzotycznej wyspie

Agnieszka Włodarczyk zdecydowała się na wyjazd do ciepłego kraju, by przeczekać ponurą zimę i epidemię. W Polsce nie ma obecnie żadnych zobowiązań, ponieważ wszelkie instytucje kulturalne są zamknięte. Kupiła bilet w jedną stronę i nie wie, kiedy wróci.

Agnieszka Włodarczyk podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat życia w czasie epidemii. Nie chciała nudzić się w Polsce, gdzie nie ma teraz możliwości podjęcia pracy, więc poleciała na indonezyjską wyspę Gili.

Pojechała w podróż z teściami, bez męża. Jej zdjęcia są legendarne, obiegły Internet lotem błyskawicyPojechała w podróż z teściami, bez męża. Jej zdjęcia są legendarne, obiegły Internet lotem błyskawicyCzytaj dalej

Agnieszka Włodarczyk odnosi sukcesy w różnych dziedzinach

Aktorka znana jest z seriali "13 posterunek", "Plebania". "Pierwsza Miłość", a także filmów "Sara", "E=mc²" czy "Nigdy w życiu!". Po wygraniu pierwszej edycji programu "Jak oni śpiewają", rozpoczęła karierę muzyczną.

Obecnie polska gwiazda nie ma możliwości kontynuowania swojej pracy jako aktorka czy piosenkarka ze względu na epidemię koronawirusa. Restrykcje głęboko dotknęły artystów, którzy muszą czekać na wznowienie działalności m.in. teatrów, oper czy możliwość zorganizowania koncertu.

Wielki strach w Karpaczu. Mówią szczerze, chodzi o decyzję rządu przed feriami zimowymiWielki strach w Karpaczu. Mówią szczerze, chodzi o decyzję rządu przed feriami zimowymiCzytaj dalej

Ci, którzy mają oszczędności, mogą sobie pozwolić na wyjazd za granicę i przeczekanie trudnego okresu w bezpieczniejszym i cieplejszym miejscu. Na taką podróż zdecydowała się właśnie Agnieszka Włodarczyk, która relacjonuje swój pobyt na wyspie Gili.

Pełen relaks na tropikalnej wyspie

Aktorka oraz jej chłopak relaksują się na tropikalnej wyspie i na razie nie zamierzają wracać. Cieszą się z pięknej pogody i znacznej swobody, ponieważ w miejscu, gdzie się zatrzymali, nie trzeba nawet nosić maseczek.

- Po spontanicznej decyzji, analizie plusów i minusów, obliczeniu kosztów, ogarnięciu opieki nad zwierzakami, po testach PCR, czyli patykach w nosie, trzech samolotach, taksówce i łódce dotarliśmy do miejsca, w którym żyje się inaczej. Uff... Nie miałam pewności czy to wszystko uda się poskładać do kupy. Planowanie podróży na drugi koniec świata w tych czasach zakrawa o szaleństwo, ale dzięki Bogu wszystko się powiodło - relacjonowała Agnieszka na Instagramie.

Gwiazda nie narzeka na przestój w branży, stara się zapomnieć o problemach i cieszyć się beztroskim wypoczynkiem. Na wyspie jest wiele ciekawych miejsc, w których można miło spędzić czas, zupełnie się nie spiesząc.

Dzisiaj grzeje: 1. Wstrzymują loty, linia lotnicza bankrutuje? Latało nią z Polski tysiące pasażerów
2. Jeden z największych banków w Polsce zdecydował się na zaskakujący krok. Klienci mają powody do radości
3. Weszli do opuszczonej wsi w Polsce. Nigdy nie zapomną rzeczy, które zobaczyli, fani urban exploration wszystko nagrali

Turystów praktycznie nie ma

- Wyspa obecnie jest praktycznie pusta, nikt nie nosi masek, turystów brak, atrakcji innych niż natura nie ma, więc nie mogło być lepiej. Dopóki sytuacja w mojej branży się nie zmieni, nie ruszą teatry i koncerty, nie mamy zamiaru wracać. Będę zdawała Wam relację z prostego wyspiarskiego życia mając nadzieję, że umilę Wam jesienno-zimową aurę za oknem - dodała.

Naturalne środowisko, które jest nieznacznie przekształcone przez człowieka sprzyja wypoczynkowi. Na wyspie można oddychać świeżym powietrzem i jeść pyszne potrawy przyrządzone z lokalnych produktów. Wiele informacji można znaleźć na InstaStories gwiazdy.

- Codziennie śpimy około 3 godzin, bo nie jesteśmy w stanie spać, jet-lag, no trudno. Chodzimy trochę śnięci, ale jesteśmy przeszczęśliwi. Zaraz wam pokażę jak wygląda tutaj środek wyspy i co porabiamy w wolnej chwili... Czyli cały czas! - powiedziała z uśmiechem Agnieszka Włodarczyk.

Możesz stracić ogromne pieniądze. Pilny apel policji do Polaków, narażeni są wszyscy planujący wyjazd na święta i ferieMożesz stracić ogromne pieniądze. Pilny apel policji do Polaków, narażeni są wszyscy planujący wyjazd na święta i ferieCzytaj dalej

Agnieszka Włodarczyk

Fot. instagram.com/ agnieszkawlodarczykofficial/ screen

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Witaminowa "petarda" na odporność. Imbir w syropie z cytryną i miodem, najlepszy przepis
  2. Rząd kupił dla ARiMR 100 luksusowych aut. Trudno uwierzyć, ile kosztowały
  3. Koniec, zamknięta granica z Polską. Zagraniczne władze pogłębiły restrykcje, nie będzie można podróżować
  4. Polsat: Zacznie się już dziś w części kraju. Nagły zwrot akcji w pogodzie. Podróżni powinni się spieszyć
  5. Chcą wprowadzić nowe obostrzenia. Mają potrwać do Bożego Narodzenia. U naszych sąsiadów nie wypoczniesz swobodnie
  6. Polski lekarz szczerze o pracy w Niemczech. Mówi o pensji, emeryturze i warunkach
  7. Różal zarzuca Świerzyńskiemu, że porzucił chorego konia. "Złotówki na jego leczenie nie przeznaczył"

Źródło: Instagram

Następny artykuł