Agnieszka KaczorowskaFot. www.instagram.com/agakaczor/

Zdjęcie Agnieszki Kaczorowskiej zatrzęsło siecią. Co ona robi?

Agnieszka Kaczorowska została przyłapana. W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie popularnej aktorki. Kaczorowska akurat spędzała urlop na plaży i mogła nie wiedzieć, że ktoś ją fotografuje. "Dzieło" szybko przyciągnęło uwagę internautów, którzy zostawili pod nim mnóstwo komentarzy.

Agnieszka Kaczorowska niedawno postanowiła zrobić sobie późny urlop i wyjechała wraz z mężem i nowo narodzoną córką. Aktorka nie mogła powstrzymać zachwytu, ponieważ pandemia koronawirusa nie pokrzyżowała jej wakacyjnych planów. Niedawno w sieci pojawiło się zdjęcie z plaży, a w roli głównej jest właśnie polska gwiazda. Fotografia wywołała wielkie emocje.

Rząd potwierdził. Jeszcze tylko 2 dni i wszystko może się zmienić. Trzeba się przygotowaćRząd potwierdził. Jeszcze tylko 2 dni i wszystko może się zmienić. Trzeba się przygotowaćCzytaj dalej

Chociaż wciąż panuje pandemia, Agnieszka Kaczorowska nie chciała rezygnować ze swoich planów związanych z rocznicą ślubu. Aktorka pragnęła świętować ten czas w gronie najbliższych i dopięła swego. Gwiazda wyleciała do Grecji z mężem i córką, chociaż początkowo nie kryła obaw, ponieważ była to jej pierwsza podróż samolotem z niemowlakiem. Na szczęście lot przebiegł bez problemów.

Agnieszka Kaczorowska na plaży. To zdjęcie budzi wielkie emocje.

Lato i wakacje większości Polaków dobiegają już końca, jednak Agnieszka Kaczorowska dopiero rozsmakowuje się malowniczych krajobrazach Grecji. Zdjęcia z wczasów możemy oglądać na jej Instagramie @agakaczor. Tym razem jednak gwiazda opublikowała wyjątkową fotografię, która wzbudziła wielkie emocje.

- Nie jest to zdjęcie, które planowałam tu wrzucić, ale chwyta mnie za serce, wyraża więcej niż tysiąc słów i chcę się z Wami nim podzielić. Tytułuję je #nowordsneeded. Kocham nad życie... Bardzo miłe były te wspólne drzemki na leżaku pod parasolem.... - czytamy na jej profilu.

Na wspomnianym zdjęciu widzimy, jak Agnieszka Kaczorowska śpi na plaży i obejmuje swoją córeczkę. Fani bardzo szybko zaczęli zostawiać pod fotografią ciepłe komentarze. Niektórzy przyznali, że również zasypiają przy swoich niemowlakach, "nie ma na świecie nic lepszego niż drzemka z mamą na leżaku w wakacje", "śliczne zdjęcie! My też tak zasypiamy z 14-miesięczną córeczką", czytamy.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest potwierdzenie, pilny zakaz. Od 8 rano w poniedziałek
2. Trudno uwierzyć, co Jarosław Jakimowicz nagle wypalił w TVP Info. Nawet Magdalena Ogórek nie wytrzymała

Agnieszka Kaczorowska prawdopodobnie przechodzi obecnie jeden z najszczęśliwszych okresów w swoim życiu. Gwieździe udało się spontanicznie wylecieć za granicę na wakacje, gdzie spędza czas w otoczeniu najbliższych. Pozostaje nam jedynie pozazdrościć. W innym z naszych artykułów pisaliśmy też o zdjęciu Dody, które rozpaliło internet.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Turysta chciał być zabawny i wepchnął małpę do wody. Natychmiast dostał lekcję, którą zapamięta do końca życia
  2. O istnieniu tych tajemnic na Windows XP nie mieliście pojęcia. Najciekawsze easter egg'i legendarnego systemu
  3. Natychmiast wzywali pomoc, widok wyciskał łzy. Straszna scena na polskiej plaży
  4. Chcą zmienić zasady zakazu. Będzie jeszcze trudniej, znamy szczegóły
  5. Anna Lewandowska musi prosić o pomoc. Sytuacja jest dramatyczna
  6. Turysta chciał być zabawny i wepchnął małpę do wody. Natychmiast dostał lekcję, którą zapamięta do końca życia

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł