Agata Duda apeluje do PolakówYouTube.com GovTech Polska

Ważny apel Agaty Dudy do wszystkich Polaków. Potrzebna każda pomoc, chodzi o wyjątkowe miejsce

Agata Duda wystosowała do rodaków ważny apel do rodaków. Ma to mieć wpływ na naszą przyszłość. Każda pomoc się liczy. Przemowę można było obejrzeć w TVP Info.

Agata Duda zaapelowała do Polaków w ważnej sprawie. Przemowę transmitowano na antenie kanału TVP Info. Poruszyła temat związany ze środowiskiem. Zachęciła rodaków do pewnej czynności. O czym mowa?

Niestety, koniec dla córki Adama Małysza. Jeszcze niedawno bawiła się na wakacjach w ChorwacjiNiestety, koniec dla córki Adama Małysza. Jeszcze niedawno bawiła się na wakacjach w ChorwacjiCzytaj dalej

Agata Duda przerywa milczenie. Ważny apel

Kancelaria Prezydenta poinformowała o rozpoczęciu kolejnej edycji akcji #SadziMY. 18 września w kilkuset nadleśnictwach oraz dyrekcjach Lasów Państwowych rozdawano sadzonki. Polacy, którzy je brali, mogli je zasadzić samodzielnie na wybranym terenie. Akcja została rozpoczęta przez parę prezydencką. To właśnie z tej okazji Pierwsza Dama przygotowała specjalną przemowę.

- Las to nasze wspólne dobro, niezbędny czynnik równowagi ekologicznej, czystsze powietrze. Las jest miejscem, gdzie możemy uciec od miejskiego zgiełku, o czym wielu z nas przekonało się w czasie pandemii - powiedziała Agata Duda. Pomimo pozytywnego przesłania tych słów, niektórzy internauci dopatrzyli się pewnej nieścisłości. Lasy były na początku pandemii nieczynne.

Dzisiaj grzeje: 1. TVN przekazał wstrząsające informacje. Dramat turystów na Bałtyku, ewakuowano 280 osób
2. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" ujawniła pewne szczegóły programu. Czy może ponieść konsekwencje?
3. Pani Magda szła do Morskiego Oka i nie mogła uwierzyć. Od razu wyciągnęła telefon

Kontrowersje wokół Pierwszej Damy

Agata Duda od dawna jest krytykowana za to, że mało udziela się w strefie publicznej. - Obecna pierwsza dama ani nie mówi, ani nie działa - twierdził jakiś czas temu poseł Miłosz Motyka. Publicystka Magdalena Środa nazwała ją z kolei "sztywną i niemą Agatą". Tym razem Pierwsza Dama postanowiła jednak obalić te oskarżenia i dała ważny przekaz, tak jak w przypadku koronawirusa, co można zobaczyć na kanale GovTech Polska w serwisie Youtube.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot urodził się z syndromem wilkołaka. Jego wygląd budzi podziw i przeraża
  2. Rosjanie przywłaszczają sobie Wenus. Szef Roskomos potwierdza
  3. Strój Oliwii Bieniuk na plaży powala. Wszyscy patrzą na jedną rzecz, fanom zabrakło słów
  4. W sieci pojawiło się zdjęcie Andrzeja Dudy z żoną w lesie. Nie znaliśmy prezydenta od tej strony
  5. Podano najnowsze dane, liczby powalają. 600% wzrostu, Polacy sami się prosili
  6. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł