Adam Małys i grządki.Fot. Screen/youtube/Wirtualna Polska

Okropny koniec sezonu wakacyjnego dla Adama Małysza. Niestety, żywioł uderzył w jego posesję, mamy zdjęcie

Adam Małysz kończy sezon wakacyjny w niekoniecznie sprzyjających okolicznościach. Nawet letnie przesilenia oraz początek jesieni dały się we znaki byłemu reprezentantowi w skokach.

Adam Małysz dał się poznać swoim fanom na Instagramie z nieco innej strony. Sportowiec oprócz wyjazdów na południe Europy odpoczywa również w rodzinnej Wiśle. Niestety, ostatnio plany pokrzyżował mu niekorzystny front.

Uwaga, niebawem Polska może wydać ENA. Nie ma ani chwili do straceniaUwaga, niebawem Polska może wydać ENA. Nie ma ani chwili do straceniaCzytaj dalej

Adam Małysz i domowe zacisze

W rodzinnej Wiśle Adam Małysz ma bardzo konkretne hobby. Były skoczek podzielił się ze swoimi fanami fotografią swojego ogrodu. Okazało się, że oprócz krokwi, dla sportowca równie interesującym polem działania jest grządka na tyłach domu. Niestety, ostatnio plany Małysza pokrzyżowała ulewa. Szczegóły sprawy opisał na swoim Instagramie.

- Lato jest porą roku, która kojarzy się raczej ze słoneczną, ciepłą pogodą. Niestety - w lecie też zdarzają się ulewy, a ta, która zawitała do Wisły pewnego lipcowego dnia, zmusiła mnie do lekkich poprawek w ogrodzie. Jak wam się podoba moje własnoręcznie zrobione odwodnienie ? Robicie takie rzeczy sami, czy raczej korzystacie z usług fachowców? - pisał na swoim Instagramie Adam Małysz.

Adam Małysz o Wiśle w dobie pandemii

Sprawa ulewy jest o tyle niewdzięcznym akcentem, że ostatnio Adam Małysz wrócił z wypoczynku na południu Europy. Sportowiec wraz z rodziną odwiedził m.in. Chorwację. Chwilę wcześniej jednak na skoczka czekała przykra niespodzianka w postaci zakażeń w rodzinnej Małopolsce. Sam Małysz zabrał głos w sprawie rzekomo niebezpiecznych wakacji na południu kraju.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszystko zniszczone, nic nie zostało. Niestety, są ofiary, trwa akcja służb w uwielbianym regionie Polski
2. Eurowizja Junior 2020: Żenująca wpadka podczas "Szansy na sukces". Prowadzący źle przedstawił dziecko publiczności, brak słów
3. Polsat właśnie przekazał, rząd wydał rozporządzenie. Chodzi o zakaz lotów, wielu złapie się za głowy

- Apeluję, aby się nie bać i odwiedzać Wisłę. Oczywiście przy zachowaniu wszystkich zalecanych środków ostrożności. Musimy się pilnować, ale nie możemy ulegać manii prześladowczej i ulegać wrażeniu, że ciągle ktoś nas śledzi i czyha na nasze życie. Ludzka psychika często jest bardzo słaba i bywa przyczyną naszego końca - tłumaczył Adam Małysz w połowie czerwca dla portalu Sportowe Fakty.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zobaczył na telefonie twarz zmarłego opiekuna i nie wytrzymał. Reakcja zwierzaka łamie serce
  2. Księżyc może być trudniejszy do skolonizowania niż myśleliśmy. Naukowcy podają powód
  3. Lasy Państwowe donoszą, "groza w środku lasu". Znaleźli palce umarlaka
  4. Zginęło ponad 850 osób. Katastrofa na Bałtyku, właśnie podano nowe informacje
  5. Nagranie z Karkonoszy w sieci. Każdy turysta musi mieć się na baczności
  6. Border collie zaryzykował życiem dla 10-latka. Bez wahania stanął do walki z niebezpiecznym drapieżnikiem

Źródło: Instagram/Adam Małysz

Następny artykuł