Adam Małysz i jego córka KarolinaInstagram.com/ Karolina Małysz

Córka Małysza wprawiła w osłupienie. Na zdjęciu wszystko widać

Adam Małysz to najpopularniejszy polski skoczek. Ma on córkę Karolinę, która zachwyca w mediach społecznościowych. Ostatnio pojechała na wakacje i podzieliła się doświadczeniami. Zamieściła zdjęcie, które robi niesamowite wrażenie. Można na nim zobaczyć niezwykły widok.

Adam Małysz to były polski skoczek, który teraz może dzielić się ciepłem rodzinnym. Jego córka Karolina jest aktywna w mediach społecznościowych. W okresie wakacyjnym podzieliła się z obserwatorami swoimi podróżami. Dodała zdjęcie, na którym idealnie widać piękny obiekt turystyczny. O jakie miejsce chodzi?

Nagle rząd podjął pilną decyzję. Ogromne zdumienie dla wszystkich turystów, już jutro miało wejść w życieNagle rząd podjął pilną decyzję. Ogromne zdumienie dla wszystkich turystów, już jutro miało wejść w życieCzytaj dalej

Adam Małysz. Świetne zdjęcie jego córki

Karolina Małysz zamieściła zdjęcie, na którym siedzi na murku, a w tle widać niezwykłą budowlę. Chodzi o Katedrę Świętego Piotra i Najświętszej Marii Panny w Kolonii. Cały fenomen zdjęcia polega na tym, że autorowi idealnie udało się ująć cały obiekt. W komentarzach posypały się komplementy. "Nieuniknione piękno", "kiedyś często tam byłem" - czytamy pod zdjęciem.

Podczas tegorocznych wakacji Karolina Małysz postanowiła zwiedzić kilka miejsc w Europie. Oprócz położonej w Niemczech Kolonii odwiedziła również Austrię oraz Węgry. Z jej opisów zdjęć można wywnioskować, że szczególnie zachwycona była węgierskim Budapesztem. Powiedziała, że to jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie.

Dzisiaj grzeje: 1. Media donoszą. Już niedługo mogą się pojawić nowe ograniczenia
2. Koronawirus jest na Podhalu. Sanepid poszukuje ludzi, ryzyko zakażenia
3. Podatek, który omija wielu przez dziurę w prawie. Rząd bierze się za łatanie i kończy z cwaniactwem Polaków

Katedra w Kolonii

Kölner Dom, czyli Katedra Świętego Piotra i Najświętszej Marii Panny w Kolonii, to największy i najważniejszy kościół w tym niemieckim mieście. Od 1313 do 1782 roku świątynia była siedzibą biskupstwa, a od 1795 do dziś arcybiskupstwa kolońskiego. Na wieżach katedry wisi dwanaście dzwonów, w tym cztery gotyckie z XIV i XV stulecia oraz największy bijący dzwon w Europie, czyli Dzwon Świętego Piotra.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#cathedral ????????

Post udostępniony przez Karolina Małysz (@karolina_malysz)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gdy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, oniemieliśmy. Chodzi o bardzo znaną postać
  2. Michał Olszański ujawnia zatrważającą prawdę o swoich zwolnieniach z TVP i Trójki. "Zakazali mi emisji wywiadu z drag queen"
  3. W środę wchodzi w życie kolejny zakaz. Czy tysiące Polaków może zostać uwięzionych?
  4. Koronawirus w kultowym polskim uzdrowisku. Sytuacja jest poważna
  5. 14 osób nie żyje, ponad 70 rannych, był wybuch. Dramatyczne wiadomości ze świata
  6. Małgorzata Rozenek pokazała "czwartego syna". Zdjęcia rozczulają

Źródło: Instagram/ Karolina Małysz, Wikipedia

Następny artykuł