Adam Małysz na wakacjachInstagram @karolina_malysz

Córka Adama Małysza wstawiła piękne zdjęcia. Była w magicznym miejscu

Adam Małysz niedawno wrócił z wakacji. Teraz natomiast to jego córka cieszy się wolnym czasem. Karolina Małysz wybrała malowniczą krainę na spędzenie wczasów. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie, które pojawiło się na Instagramie @karolina_malysz. W dodatku kobieta obrała dość nieoczywisty kierunek podróży.

Adam Małysz niedawno rozpieszczał swoich fanów zdjęciami z wakacji. Chociaż były skoczek narciarski wrócił już do domu, co także potwierdził za pośrednictwem mediów społecznościowych, teraz fani mogą podziwiać wakacyjne fotografie jego córki. Karolina Małysz wybrała się do malowniczej krainy. Chociaż Łuk Mużakowa to dosyć nieoczywisty kierunek, oferuje mnóstwo atrakcji. W dodatku uważany jest za jedyną morenę czołową na Ziemi, którą widać z kosmosu.

Dramat, 5 dzieci w jednej sekundzie straciło życie. Wiadomości z zagranicy wyciskają łzyDramat, 5 dzieci w jednej sekundzie straciło życie. Wiadomości z zagranicy wyciskają łzyCzytaj dalej

Być może po relacji córki również Adam Małysz wybierze się do Parku Krajobrazowego Łuk Mużakowa. Trzeba przyznać, że miejsce to zapewnia wspaniałe widoki, co potwierdzają zdjęcia publikowane przez Karolinę Małysz. To jedyny polski geopark, który należy do Światowej Sieci Geoparków (Global Geoparks Network). O tym, że doceniany jest również za granicą, świadczy fakt, że 17 września 2011 roku otrzymał certyfikat Geoparku Europejskiego.

Adam Małysz i jego córka cenią wypoczynek na łonie natury

Adam Małysz na swoim Instagramie dał do zrozumienia, że jest zadowolony ze swoich wakacji. Nie zapomniał jednak przypomnieć fanom o tym, że pandemia nadal trwa i powinniśmy zachowywać ostrożność. Karolina Małysz również podczas wczasów zrezygnowała z najpopularniejszych kurortów, wybierając ciche i spokojne miejsce, gdzie nie trzeba przejmować się dystansowaniem. Położony w województwie lubuskim Łuk Mużakowa to rajskie kajobrazy z pięknym widokiem na jezioro w Łęknicy.

Wiele wskazuje na to, że zarówno Adam Małysz, jak i jego córka uwielbiają wypoczywać na łonie natury. Na zdjęciu, które pojawiło się na Instagramie Karoliny Małysz, widzimy, jak dziewczyna siedzi na drzewie i przygląda się zbiornikowi wodnemu. Przed wybraniem się do tego pięknego miejsca warto jednak pamiętać, że obiekt ten jest objęty ochroną. Na terenie parku znajduje się aż 17 pomników przyrody oraz rezerwat "Nad Młyńską Strugą".

- Gdy w końcu brzozy przestały pylić, mogłam spokojnie wejść do lasu - czytamy pod jednym ze zdjęć na Instagramie córki Małysza.

Dzisiaj grzeje: 1. Wstawił oburzające zdjęcie z Ustronia Morskiego. Skandal
2. Blisko 19 tys. Polaków już niebawem otrzyma wezwania. Nie wolno ich lekceważyć

Obserwując media społecznościowe, możemy stwierdzić, że Adam Małysz i jego córka mają wiele wspólnego. Oboje kochają ciszę i spokój oraz przyrodę. Najwidoczniej cenią sobie odpoczynek z dala od tłumów turystów. Trzeba przyznać, że geopark założony na terenie moreny czołowej, która powstała podczas zlodowacenia środkowopolskiego, to miejsce, w którym można się wyciszyć. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o tym, gdzie wakacje spędza rodzina Andrzeja Dudy.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#beautifulpoland

Post udostępniony przez Karolina Małysz (@karolina_malysz)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stoch i Kubacki zabrali żony na wspólny wypad. Wiemy, co robili - piękne widoki i świetna zabawa (FOTO)
  2. Nie płaciłeś abonamentu RTV? Lepiej sprawdź skrzynkę pocztową, masowe kontrole, internauci pokazują zdjęcia
  3. Dramat na polskim "Darze Młodzieży". Doszło do najgorszego, byli bezradni
  4. Oburzające sceny nad Morskim Okiem. Aż przykro patrzeć
  5. Weszła do morza w Sopocie, szukało jej 180 osób. W finał akcji aż trudno uwierzyć
  6. Ważąca blisko 8 kilogramów chihuahua została porzucona. Jej nowa mama wdrożyła jej dietę

Źródło: Instagram @karolina_malysz

Następny artykuł