Adam Małysz pokazała zdjęcieFot. Instagram.com/@karolina_malysz

Córka Adama Małysza przeszła samą siebie. Nie da się oderwać wzroku

Adam Małysz właśnie przeżywa urlop w malowniczym miejscu. Wiecie, co wcześniej robiła jego córka? Karolina Małysz opublikowała w mediach społecznościowych bajeczne zdjęcia z wakacji. Córka słynnego skoczka narciarskiego znalazła się w jednym z najbardziej kulturalnych miejsc w Europie. Możemy jedynie zazdrościć.

Adam Małysz najwyraźniej przekazał córce miłość do podróżych. Karolina korzysta z wolnego czasu i podróżuje po bardzo interesujących miejscach. Niedawno kobieta przeszła już samą siebie i opublikowała zdjęcia, które powalają na kolana. Karolina wybrała się do miejsca związanego z kulturą. Możemy jedynie pozazdrościć widoków.

Zatrważające sceny na południu Polski. Prawdziwe natarcie. Turyści przecierali oczyZatrważające sceny na południu Polski. Prawdziwe natarcie. Turyści przecierali oczyCzytaj dalej

Obecnie Adam Małysz wraz z rodziną ciesyz się wolnym czasem w Chorwacji i stamtąd publikuje piękne zdjęcia. Wcześniej jednak Karolina spędziła wspaniały czas w stolicy kultury, w którym aż roi się od muzeów. Po zdjęciu prawdopodobnie mogliście się już domyślić, gdzie wypoczywała córka sławnego skoczka narciarskiego.

Adam Małysz i Karolina Małysz w podróży

Zanim Adam Małysz i jego córka zaczęli zwiedzać Chorwację, Karolina wybrała się do Berlina. Kilka dni temu na swoim Instagramie @karolina_malysz opublikowała zdjęcie, które zrobiła pod Katedrą Berlińską. Trzeba przyznać, że zarówno charakterystyczna budowla, jak i Karolina Małysz prezentują się imponująco.

- Kochać. Podróżować. Żyć - napisała pod zdjęciem.

Adam Małysz może czuć szczęście, obserwując, jak jego córka zwiedza europejskie stolice i obcuje z kulturą. Berlin słynie między innymi z muzeów. Znajdziemy tam Muzeum Pergamońskie, Neuses Museum oraz Muzeum Techniki, ale to tylko kropla w morzu, ponieważ stolica i największe miasto Niemiec ma aż 175 obiektów muzealnych.

Dzisiaj grzeje: 1. Znoszą zakaz dla Polaków. Jest potwierdzenie, w końcu
2. Prawie nikt nie pamięta, co robili w przeszłości ulubieńcy z Dzień Dobry TVN. Tego się nie spodziewacie

Teraz Adam Małysz i jego rodzina zwiedzają słoneczną Chorwację. W jednym z naszych artykułów pisaliśmy o wspaniałym zdjęciu z wczasów, które opublikował na swoim Instagraime.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Poprosiła przechodnia o pieniądze, usłyszała odmowę. Finał historii zaskakuje
  2. Sztuczne mięso jednak nie będzie hitem? Naukowcy natrafili na poważny problem
  3. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb
  4. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
  5. Największa gwiazda Opola trafiła do sądu. Fani nie mogą uwierzyć. O co chodzi?
  6. Gdy podszedł do niego niedźwiedź, mężczyzna natychmiast wyciągnął kamerę. Po chwili uwiecznił niesamowitą rzecz

Źródło: Instagram.com/@karolina_malysz

Następny artykuł